تورهای تعطیلات آبان

تورهای تعطیلات آبان ماه

تور قشم و هنگام

طبیعت گردی در جزیره قشم و دریا، تجربه دو شب اقامت در خانه بومیان جزیره و نوش جان کردن غذاهای دریایی بومی، قایق‏ سواری پیرامون جزیره‏ ی هنگام و تماشای دلفین‏ های بازیگوش، لاکپشت های بزرگ وخرچنگ های پر تعداد، دیدار از دره‏ ی ستاره افتاده، ساحل نقره‏ ای، کارگاه‏ کشتی‏ سازی، تنگه ‏ی اعجاب انگیز چاه‏ کوه، روستای هزار بادگیر لافت و غروب دل انگیزش، جنگل حرا و تماشای پرندگان، گشت بازار درگهان.

تور قشم

 

 تور کویر لوت و کلوتها

دیدار از شهر کویری شهداد، پیاده روی در منطقه اعجاب انگیز کلوتها، بازدید از رود شور تنها رود دائمی بیابان لوت و کریستالهای نمک، دیدار از غروب دل انگیز آفتاب، آشنایی با نبکاها (همان گلدانهای طبیعی و عظیم کویر)،بازدید از کمپ کویری کوتوها،گشت زیبای عصرگاهی در رودخانه شن و تجربه پیاده روی در شب هزار ستاره کویر، دیدار از  باغ شازده ماهان و مقبره شاه نعمت الله ولی، گشت بازار و بازدید از حمام گنجعلی خان کرمان.

تور کویر لوت و کلوتها

 

تور طبس و نایبند

پیمایش دره زیبای مرتضی علی با چشمه های آبگرم طبیعی که به شکلی شگرف از دل سنگ جاری است، گشت و گذار در طبیعت منحصر به فرد روستای ازمیغان که شالیزار برنج و نخلستان خرما در کنار هم محصول می دهند، دیدار از روستای نایبند که محصول دهی درختان مرکبات در کنار نخلستان های خرما عجایبی دیگر را به نمایش می گذارد،بازدید و در صورت تمایل تجربه آب تنی در آبگرم طبیعی که میان نخلستان جاری است، دیدار از باغ زیبای گلشن طبس،  بازدید از روستای حزن انگیز کریت که سالهاست بر اثر زلزله در دل خاک خفته، پیاده روی با پای برهنه بر روی تپه های ماسه ای کویر مرکزی ایران، دیدار از دشت نمک و عکاسی از هشت ضلعی های حیرت انگیز آن.

تور طبس و نایبند

 

تور کویر ورزنه و تالاب گاوخونی

دیدار از آب یاری سنتی گاو چاه، گشت شهر ورزنه و صنایع دستی، بازدید از تالاب گاو خونی، پیاده روی در میان تپه های ماسه ای کویر و آشنایی با پوشش گیاهی کویری، بازدید از ارگ بزرگ و تاریخی قورتان و بازدید از کبوتر خانه.

تور کویر ورزنه

 

تور آبشار اسپه او

پیاده روی در رودخانه و مسیر های جنگلی تا رسیدن به آبشار رویایی اسپه‌ا ، پیاده روی و پیمایش دره و رودخانه‌ای دیگر جهت دیدار از آبشار سمبی در دل جنگل، یک شب اقامت گروهی در ویلایی جنگلی بر فراز تپه‌ای رویایی و شب نشینی دور آتش.

تور آبشار اسپه او

 

تور ییلاق داماش

دیدار از ییلاق رویایی داماش،  پیاده روی و کوه پیمایی در جنگل و مرتع، گشت عصر گاهی درکنار دریاچه ای جنگلی کوهستانی، تجربه یک شب اقامت در خانه محلی.

تور ییلاق داماش

 

تور کویر مصر

طبیعت گردی در کویری مصر، پیاده روی بر روی تپه ‏های ماسه ‏ای، بازدید از روستای گرمه وگشت نخلستان، دیدن غروب دل انگیز آفتاب در پلیگونهای نمکی کویر، تجربه 2 شب اقامت در خانه محلی تجهیز شده،  بازدید از قلعه بیاضیه.

تور کویر مصر

 

تور جنگل ابر تا شیرین آباد

طبیعت گردی و پیمایش کامل جنگل ابر از مسیرهای بکر  تا رسیدن به روستایی در آن سوی جنگل، آشنایی با پوشش گیاهی و جانوری منطقه، تجربه یک شب اقامت درچادر و در جنگل دیدار از بسطام و خرقان و آبشار کبود وال.

تور جنگل ابر

 

تور تخت سلیمان و غار کرفتو

دیدار از دریاچه آرامش بخش تخت سلیمان، بازدید از آتشکده آذر گشنسب و دیگر جاذبه های عهد ساسانی آن مجموعه، پیمایش طبقات مختلف غار باستانی و زیبای کرفتو، گشت طبیعت و دیدار از یک عارضه حیرت انگیز طبیعی به نام زندان سلیمان.

تور تخت سلیمان

 

 

تور عبور از دریاچه نمک

پیاده روی در بستر دریاچه نمک و دیدار از پولیگون های زیبا، یک شب اقامت کمپینگ در جزیره سرگردان، عکاسی از طلوع و غروب دل انگیز دریاچه نمک، تجربه سکوت و آرامش واقعی شب های جزیره و دیدن ستاره ها، پیاده روی با پای برهنه بر روی تپه های ماسه ای، دیدار از کاروانسرای کویری.

تور عبور از دریاچه نمک

 

تور جنگلهای اسالم

پیاده روی سبکبار در مسیرهای بکر جنگل‌های هزار رنگ اسالم، نیسان سواری در جنگل، دیدار از روستاهای بکر منطقه با زندگی ساده ولی پر از عشق، عبور از چشمه سارها و گذر از حاشیه رودخانه های دائمی منطقه، گشت ساحل زیبای گیسوم با رنگهای پائیزی.

تور جنگلهای اسالم

برای دیدن اطلاعات بیشتر بر روی تورهای تعطیلات آبان کلیک کنید.

شماره تلفن اسپیلت